Biz Kimiz?

Yaratıcı fikirlerimizi güncel tasarım trendleriyle birleştirerek, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinmiş, profesyonel bir reklam ajansıyız. Özgün bakış açımızla ele aldığımız tüm çalışmalarımızın ortak noktası, ideal reklam çözümü olmasıdır.

Ionisus Creative Design olarak artı fikirler üretip maksimum performans elde etmenizi amaç ediniriz çünkü bizim için her proje yeni bir heyecan kaynağıdır. Hayal ettiğiniz görsel etkiyi, bilgileriniz ile bütünleştirerek tanıtımınızı en göz alıcı şekilde hedef kitlenize sunarız.

Almanya’ da “Vodafone, Citibank, Edeka (Migros-Tansaş benzeri marketler zinciri), Unity Media (dijitürk ve d-smart benzeri kanal), Haribo, T-Home” gibi ve Amerika’ daki bazı markalara “Sanoxy, Technoline, Technoearth, Wacces, Home Acces” ajans hizmeti vermekle beraber Türkiye’ de “Limon Company, Avva, Derimod” gibi bazı Türk markalarına tasarımlarımızı ve tecrübemizi profesyonel ekip ruhu ile Ionisus Creative Design olarak güç katmaktayız.


Ekibimiz?
 • H.Can Yazıcı - Art Director

  1973 yılında Afyon'da doğdu. 2002 yılında başladığı Kanada menşeili International La Salle Academy Grafik ve Web Tasarım Bölümünü 1.likle bitirdi. İstanbul’ da Profesyonel ajanslarda Jr. Art ve Art Director olarak çalıştı. Bu süreç içerisinde kreatif yönünü kullanarak hatırı sayılır markalara görsel ve basılı reklamların fikir, konsept ve uygulamalarını oluşturdu. 2006 ‘ nın başından itibaren Almanya’da bazı Ajanslarda Art Director olarak çalıştı ve yine hatırı sayılır markalara Türklere ve Almanlara yönelik tv reklam + basılı reklamlarını hazırladı. 2011 yılının Mayıs ayında İstanbul’ a döndü ve yaratıcılığını ionisus Creative Design’ da devam ettiriyor.

 • Emel Yılmaz - Client Director

  1967 yılında İstanbul'da doğdu.Hollanda' da yaşadı ve okul hayatını orada tamamladı. 15 yıl aradan sonra Türkiye' ye dönüş yaptı. Bilinen markalarda ve firmalarda satış müdürlüğü yaptı. Neşesi, pozitif enerjisi ve tecrübesini kullanarak yılların verdiği profesyonelliğiyle ionisus' a renk kattı. Satış ve müşteriye sunuş konusunda yaratıcılığı ile farkını göstermektedir.

 • Serap Ece Ecer - Graphic Designer

  1988' de İstanbul'da doğdu. İstanbul Beyoğlu Enstitüsünde Grafik Tasarım bölümünden mezun oldu. EUROMAT Entegre Matbaa Anonim Şirketinde 1 yıl grafiker olarak staj gördü.Bir sürede RENNER Swarovski Elements'de çalıştı.

 • Hande Acaboğa - Jr.Art Director

  1990'da İstanbulda dogdu.Lise Eğitimini Erkan Avcı Endüstri Meslek Lisesinde Yapı Ressamlığı bölümünde tamamladı. Daha sonra özel bir kursta Grafik Tasarım Eğitimi aldı. Uzun bir süre matbaa sektöründe çalıştıktan sonra fotoğrafçılık sektöründe de kendini geliştirip Ajanslarda çalışmaya devam etti.Her geçen gün kendini dahada geliştirip Art Dırector konumuna yükselmeyi hedefliyor.

 • Ziya Emre Bulutlar - Php Developer

  1990' da İstanbul' da doğdu. Php ve Javascript konusunda uzmandır.